Usługi

Spółdzielcze własnościowe prawa do lokali mieszkalnych

 

W  budynkach posadowionych na terenach o nieuregulowanym stanie gruntów

Udziały

 

Mieszkania, które mają wielu współwłaścicieli, często niezbyt miło do siebie wzajemnie nastawionych.

Nieruchomości mieszkaniowe

 

Zadłużone, w trakcie egzekucji komorniczej. W złym stanie technicznym, do remontu.

Bezpłatna wycena nieruchomości

 

Zadzwoń lub napisz. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Omówimy problemy związane z obciążeniami i wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Na innych stronach znajdziesz oferty skupu mieszkań za 75% lub 80% ich wartości.  Po co w takim razie zadawać sobie trud powstrzymania licytacji komorniczej, skoro cena wywołania wynosi również  3/4 ceny oszacowania. Na podstawie naszej wyceny otrzymasz nawet 100% ceny! Decyduje kolejność zgłoszeń. Zadzwoń od razu, tel. 535 525 555

Zobacz więcej

 

Pilnie poszukujemy do zakupu

 

 • Mieszkań jednopokojowych w całej Warszawie

 

 • W pełni rozkładowych mieszkań dwupokojowych w blokach z lat '70 i '80 w dowolnym stanie technicznym, najchętniej do remontu.

 

 • Mieszkań w budynkach o nieuregulowanym stanie gruntów

 

 • Zadłużonych  mieszkań w trakcie postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez firmy windykacyjne lub komornika.

 

 • Kamienicy do generalnego remontu.

 

 

 

      Skup mieszkań w kilku prostych krokach

 

 

 1. Zgłoszenie. Zgłaszasz nieruchomość telefonicznie pod numerem tel. 535 525 555 lub wypełniasz formularz na stronie.

 2. Analiza i Wycena. Nasz przedstawiciel wycenia nieruchomość telefonicznie na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji. Nawet tego samego dnia umawiamy się na spotkanie, ale to nie wszystko.  Zapytamy Cię również o Twoje plany mieszkaniowe  i możliwości realizacji zakupu lub wynajmu innego  mieszkania. Jeśli będziesz chciał pozostać w mieszkaniu po podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego własność, współpracując z nami masz taką możliwość.

 3. Pierwsze pieniądze.  Podpisujemy umowę przedwstępnej. Zadatek otrzymujesz w gotówce, lub ...

 4.  Akt notarialny. Jeśli dysponujesz kompletem dokumentów podpisujemy akt notarialny. Jeśli nie, to przystępujemy do odwiedzin urzędów i administracji. Możesz też zostawić nam pełnomocnictwo, wówczas zajmiemy się wszystkim samodzielnie.

 5.  Zapłata ceny. Gotówką przy podpisaniu umowy sprzedaży lub  przelewem na konto w 24h.

 6. Przeprowadzka. Nie zostawiamy Cię z tym samego. Zapewniamy pomoc  w znalezieniu nowego lokum oraz transportu. Wiemy, że wybór nowego domu wymaga czasu, dlatego nie musisz przenosić się od razu.

 7.  Nowy Ty. Wyobraź sobie ten moment, swój nowy dom. Może i mniejszy i nieco dalej od centrum miasta ... ale  jak tam spokojnie. Pozbyłeś się długów. Wygrałeś z komornikiem i widmem licytacji mieszkania za bezcen, a może nawet eksmisją. Wreszcie przesypiasz noce. Gratulujemy.

Najczęściej kupowane mieszkania

O nas

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako agencja nieruchmomości, jednak nasi klienci oczekiwali szybkich transakcji, co nie zawsze było możliwe.  Dostosowaliśmy ofertę do zmian na rynku i nowych trendów.  Obecnie skupujemy za gotówkę mieszkania domy i działki w Warszawie i okolicach. Szybko, bezpiecznie, za sprawiedliwą cenę.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Skup Lokali  Mieszkalnych

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa

tel. 535 525 555

info@skuplokali.pl