Usługi

Skup mieszkań z komornikiem

Skup udziałów w nieruchomości (także w przypadku sporu)

Skup praw do lokalu (mieszkania spółdzielcze własnościowe) 

Skup nieruchomości w złym stanie technicznym, do remontu

Skup nieruchomości komercyjnych

Skup nieruchomości z lokatorami

Skup nieruchomości z problemami 

Skup nieruchomości zadłużonych

  535 525 555 

Omówimy problemy związane z obciążeniami i wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Na innych stronach znajdziesz oferty skupu mieszkań za 75% lub 80% ich wartości. Po co w takim razie zadawać sobie trud powstrzymania licytacji komorniczej, skoro cena wywołania wynosi również 3/4 ceny oszacowania. Na podstawie naszej wyceny otrzymasz nawet 100% ceny!  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pomagamy rozwiązać problemy

  535 525 555 

6.

Nowy Ty

Wyobraź sobie ten moment, swój nowy dom. Może i mniejszy i nieco dalej od centrum miasta ... ale  jak tam spokojnie. Pozbyłeś się długów. Wygrałeś z komornikiem i widmem licytacji mieszkania za bezcen, a może nawet eksmisją. Wreszcie przesypiasz noce. Gratulujemy.

5.

Przeprowadzka

Nie zostawiamy Cię z tym samego. Zapewniamy pomoc  w znalezieniu nowego lokum oraz transportu. Wiemy, że wybór nowego domu wymaga czasu, dlatego nie musisz przenosić się od razu.  

4.

Zapłata

Zapłata gotówką przy podpisaniu umowy sprzedaży lub  przelewem na konto w 24h.

3.

Pierwsze Pieniądze

Podpisujemy umowę przedwstępnej. Zadatek otrzymujesz w gotówce, lub ...  Akt notarialny. Jeśli dysponujesz kompletem dokumentów podpisujemy akt notarialny. Jeśli nie, to przystępujemy do odwiedzin urzędów i administracji. Możesz też zostawić nam pełnomocnictwo, wówczas zajmiemy się wszystkim samodzielnie.  

2.

Analiza i wycena

Nasz przedstawiciel wycenia nieruchomość telefonicznie na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji. Nawet tego samego dnia umawiamy się na spotkanie, ale to nie wszystko.  Zapytamy Cię również o Twoje plany mieszkaniowe i perspektywy realizacji zakupu lub wynajmu innego  mieszkania. Jeśli będziesz chciał pozostać w mieszkaniu po podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego własność, współpracując z nami masz taką możliwość.

1.

Zgłoszenie

Zgłaszasz nieruchomość telefonicznie pod numerem tel. 535 525 555 lub wypełniasz formularz na stronie.

Jak działamy

Wszelkie prawa zastrzeżone @ skuplokali.pl Informacja o przetwarzaniu danych dostępna w naszej polityce prywatności. 

Odwiedź nas:

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa 

Skup mieszkań Warszawa

Błyskawiczny skup mieszkań 

info@skuplokali.pl

 535 525 555