Pytania i odpowiedzi

Tak, w pewnych wypadkach, jesteśmy gotowi zaoferować cenę odpowiadającą pełnej wartości nieruchomości, ustalonej na podstawie naszej wyceny. Wycena wykonywana jest metodą porównawczą i uwzględnia zarówno stan techniczny lokalu jak i jego stan prawny.
Wszystkie kupowane przez nas nieruchomości są remontowane. Większość z nich  wymaga dofinansowania w wysokości kilkudziesięciu tys. złotych. Podwyższamy standard, zmieniamy rozkład. Mieszkania zyskują wówczas nową jakość i chętniej znajdują nabywców lub najemców. Zakup nieruchomości analizujemy długoterminowo - jeśli spodziewamy się, że mieszkanie zyska na wartości za kilka lat, np. w związku z rozbudową infrastruktury (metra, mostu, obwodnicy), to także zaoferujemy świetną cenę.
Tak. Jeśli nabyłeś udział w wyniku spadku, darowizny, podziału majątku po rozwodzie to możesz nim rozporządzać, włączając w to sprzedaż. Nie musisz nawet informować  pozostałych współwłaścicieli. Bywają jednak pewne ograniczenia. W przypadku sprzedaży udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego, współwłaścicielowi przysługuje prawo pierwokupu. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że dołożymy należytej staranności realizując zakup tego rodzaju.
Nie. To my płacimy za wszystko. Opłacamy koszty notarialne, podatek od czynności cywilno prawnych, wynagrodzenie radcy prawnego (jeśli jego pomoc jest niezbędna). Nawet jeśli zmienisz zdanie, nie ryzykujesz utraty własnych pieniędzy.
Nie. Oferujemy pomoc, a nie stawianie warunków. Jeśli zdecydujesz się pozostać w swoim mieszkaniu, zaproponujemy Ci bardzo korzystne warunki najmu, umowę dożywocia lub znacznie odroczymy termin wydania lokalu. Z drugiej strony możesz na nas liczyć w trakcie poszukiwania nowego lokum.

Wszelkie prawa zastrzeżone @ skuplokali.pl Informacja o przetwarzaniu danych dostępna w naszej polityce prywatności. 

Odwiedź nas:

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa 

Skup mieszkań Warszawa

Błyskawiczny skup mieszkań 

info@skuplokali.pl

 535 525 555