Skup Lokali laureatem plebiscytu Orły Nieruchomości

Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Skup Lokali został laureatem plebiscytu Orły Nieruchomości.

 

To wyróżnienie to wyraz zadowolenia naszych klientów. Traktujemy je bardzo poważnie. Skupy mieszkań, domów i działek zdobywają coraz większą popularność. Uzupełniają niszę na rynku nieruchomości, który do niedawna zdominowany był wyłącznie przez agencje pośrednictwa nieruchomości.

 

Przewidujemy, że w ciągu najbliższych 5 lat rola pośredników nieruchomości będzie coraz bardziej marginalizowana na rzecz skupów nieruchomości (mających przewagę w postaci szybkości transakcji), technologii blockchain rozwiązującej kwestię bezpieczeństwa oraz kancelarii notarialnych czuwających nad stroną prawną procesu sprzedaży.

 

Szybka sprzedaż mieszkania do Skupu Lokali, bez pośrednictwa agencji, bez wyczekiwania na zdecydowanego klienta  oraz bez procedur kredytowych to idealna propozycja dla osób, które potrzebują pilnie sprzedać swoją nieruchomość za gotówkę.

 

Skup Lokali zmienia wykuty w kamieniu dogmat, że nieruchomości stanowią najmniej płynne aktywa. Dzięki współpracy z naszą firmą mieszkanie sprzedasz szybciej niż samochód, zegarek czy złotą biżuterię, a uwolnioną dzięki temu gotówkę przeznaczysz na wymarzony cel.

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście.

 

- Zespół Skupu Lokali

 

03 lipca 2020

Artykuły

O nas

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako agencja nieruchmomości, jednak nasi klienci oczekiwali szybkich transakcji, co nie zawsze było możliwe.  Dostosowaliśmy ofertę do zmian na rynku i nowych trendów.  Obecnie skupujemy za gotówkę mieszkania domy i działki w Warszawie i okolicach. Szybko, bezpiecznie, za sprawiedliwą cenę.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Skup Lokali  Mieszkalnych

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa

tel. 535 525 555

info@skuplokali.pl