Najczęściej zadawane pytania

Czy to prawda, że skupujecie nieruchomości nawet za  100%  ich wartości?

 

  • Tak, w pewnych wypadkach, jesteśmy gotowi zaoferować cenę odpowiadającą pełnej wartości nieruchomości, ustalonej na podstawie naszej wyceny. Wycena wykonywana jest metodą porównawczą i uwzględnia zarówno stan techniczny lokalu jak i jego stan prawny.

 

Jak w takim razie może Wam się to opłacać? Inni proponują zaledwie 70 - 80 % całości ceny.

 

  • Wszystkie kupowane przez nas nieruchomości są remontowane. Większość z nich  wymaga dofinansowania w wysokości kilkudziesięciu tys. złotych. Podwyższamy standard, zmieniamy rozkład. Mieszkania zyskują wówczas nową jakość i chętniej znajdują nabywców lub najemców. Zakup nieruchomości analizujemy długoterminowo - jeśli spodziewamy się, że mieszkanie zyska na wartości za kilka lat, np. w związku z rozbudową infrastruktury (metra, mostu, obwodnicy), to także zaoferujemy świetną cenę.

 

Czy mogę sprzedać udział w nieruchomości?

 

  • Tak. Jeśli nabyłeś udział w wyniku spadku, darowizny, podziału majątku po rozwodzie to możesz nim rozporządzać, włączając w to sprzedaż. Nie musisz nawet informować  pozostałych współwłaścicieli. Bywają jednak pewne ograniczenia. W przypadku sprzedaży udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego, współwłaścicielowi przysługuje prawo pierwokupu. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że dołożymy należytej staranności realizując zakup tego rodzaju.

 

Czy ponoszę jakieś koszty za Waszą pomoc?

 

  • Nie. To my płacimy za wszystko. Opłacamy koszty notarialne, podatek od czynności cywilno prawnych, wynagrodzenie radcy prawnego (jeśli jego pomoc jest niezbędna). Nawet jeśli zmienisz zdanie, nie ryzykujesz utraty własnych pieniędzy.

 

Czy będę musiał wyprowadzić się z mieszkania?

 

  • Nie. Oferujemy pomoc, a nie stawianie warunków. Jeśli zdecydujesz się pozostać w swoim mieszkaniu, zaproponujemy Ci bardzo korzystne warunki najmu, umowę dożywocia lub znacznie odroczymy termin wydania lokalu. Z drugiej strony możesz na nas liczyć w trakcie poszukiwania nowego lokum.

 

 

 

 

25 lutego 2018

Skup Nieruchomości Za Gotówkę

O nas

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako agencja nieruchmomości, jednak nasi klienci oczekiwali szybkich transakcji, co nie zawsze było możliwe.  Dostosowaliśmy ofertę do zmian na rynku i nowych trendów.  Obecnie skupujemy za gotówkę mieszkania domy i działki w Warszawie i okolicach. Szybko, bezpiecznie, za sprawiedliwą cenę.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Skup Lokali  Mieszkalnych

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa

tel. 535 525 555

info@skuplokali.pl