O nas

Bezpieczny skup mieszkań

 

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako agencja nieruchomości, jednak nasi klienci oczekiwali szybkich transakcji, co nie zawsze było możliwe.  Dostosowaliśmy ofertę do zmian na rynku i nowych trendów.  Obecnie skupujemy za gotówkę mieszkania domy i działki w Warszawie i okolicach. Szybko, bezpiecznie, za sprawiedliwą cenę.

Umiejętności

Negocjacje

Prawo

Dostępność

Skuteczność

Nasze zalety

Szybkość działania

 

Decyzja zakupu nieruchomości w 24 h.

Wsparcie prawne

 

Prowadzimy Cię za rękę przez cały proces sprzedaży

Płatność od ręki

 

Gotówką lub przelewem.

Wolisz tradycyjnie

 

Skup Lokali  to inicjatywa kierowana do osób, które z jakiegoś powodu chcą szybko spieniężyć nieruchomość (dom, mieszkanie, działkę). To istotne zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia licytacją komorniczą, konfliktu rodzinnego lub pilnego wyjazdu. Jeśli natomiast odpowiada Ci tradycyjny sposób sprzedaży mieszkania oparty na współpracy z Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, również prosimy o kontakt.

Zobacz więcej

Kilka statystyk

 

95%

powstrzymanych egzekucji komorniczych

13 lat

doświadczenia na rynku nieruchomości

3 dni

czas w którym zazwyczaj podpisujemy umowę przedwstępną

324 tys. zł

średnia cena zakupionch przez nas mieszkań

9,2/10

stopień zadowolenia klientów

O nas

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako agencja nieruchmomości, jednak nasi klienci oczekiwali szybkich transakcji, co nie zawsze było możliwe.  Dostosowaliśmy ofertę do zmian na rynku i nowych trendów.  Obecnie skupujemy za gotówkę mieszkania domy i działki w Warszawie i okolicach. Szybko, bezpiecznie, za sprawiedliwą cenę.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Skup Lokali  Mieszkalnych

ul. Rydygiera 19, 01-793 Warszawa

tel. 535 525 555

info@skuplokali.pl